Опрос
Вы живете:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

О сайте

На щастя, замислитись про майбутнє ніколи не пізно, як не пізно скористатися доброю порадою розсудливого та щедрого порадника. Наш сайт – саме з категорії таких добрих і щедрих джерел мудрості. На ньому ви можете одержати різні поради, наставлення й навіть підказки у вигляді рефератів, шпаргалок, навчальної літератури, творів українських класиків, ілюстрацій до їхньої творчості.

Наш ресурс буде корисний багатьом – і школярам, і студентам, і більш старшим за віком людям. Одні – знайдуть для себе необхідні реферати й літературу, інші – доторкнуться до світа барвистих ілюстрацій та усної народної творчості українського народу (колядки, щедрівки, колискові та інші твори), треті – одержать унікальну можливість розмістити свою рекламу в інтернеті або отримати індивідуальні заняття у вигляді репетиторства. Не біда, що ми тільки-тільки починаємо – в нашій колекції вже є чималі надходження рефератів і книг, ілюстрацій і підручників. Пройдіться по рубриках – та переконаєтеся самі! При цьому і ми готові в будь-який час відгукнутися на пропозицію написати вам по індивідуальному замовленню есе, курсову й дипломну роботу, перекласти текст, замовити книгу.

Щасливий не той, хто має, а той, хто вміє правильно розпорядитися накопиченим добром. Наше добро – це знання, яким ми ділимося з вами, любі відвідувачі! Беріть – користуйтеся! Ми – реальні живі люди. Більш докладну інформацію про нас можна дізнатись в розділі «Контакти», де зазначені не тільки наші віртуальні, але й реальні координати. До речі, на ринку надання послуг у сфері освіти в нас накопичен досить багатий досвід роботи – 10 років. Цілий ювілей! І все – тільки завдяки вам, шановні користувачі. Саме ви увесь цей час просували, підтримували й цінували нас, користуючись нашими послугами. Побільше знань і радості вам, любі!

Так, час старить все навколо, але тільки не знання. Воно, накопичуючись і збагачуючись, осідає у книгах, у підручниках, у картинах, у народній творчості... Щастя, коли воно є під рукою! Наш сайт орієнтується саме на простоту доступу до інформації, закладеної у всьому цьому творчому різноманітті, на зручність користування інтернет-ресурсом, на взаємовідношення й співпрацю зі своїми користувачами. Для спілкування з відвідувачами ми обрали не нравоповчальний тон наставлень, а добрий і простий стиль бесіди. Як з рідною душею, з кимось давно знайомим і звичним. Та і як не бути знайомим, наприклад, з усною народною пісенною творчістю або творами українських класиків? У них відображена не тільки душа народу, але й вся його багатовікова історія. Доторкнися до неї! Дізнайся більше!

Стереотипність сучасної манери писемства й мови, відбиття навколишнього світу ніколи не зможуть затьмарити щирість, що йде від самого коріння. Реферати, лекції, бібліографія, література, які представлені на сайті – це немов відгуки тієї загадкової народної душі, відображення її сподівань і прагнень до кращого. Скористайся унікальною можливістю підвищити свій інтелектуальний рівень – ми завжди готові допомогти вам у цьому й дати відповідь на будь-яке запитання, що вас цікавить. Ми цінуємо всіх своїх користувачів – виходить, цінуємо й тебе, випадковий відвідувач. Але чи випадковий? Як сказав колись один мудрець, не ми обираємо шляхи – шляхи обирають нас. Ніщо в цьому світі не випадково, тому зроби вірний висновок і правильно скористайся ситуацією, бо наш сайт це насамперед:

• можливість зустрітись з епохою (розділ «Бібліотека»);
• джерело накопиченої мудрості (розділ «Реферати»);
• світ прекрасного (розділ «Ілюстрації»);
• можливість корисних взаємовідношень (розділ «Реклама»);
• участь у конкурсах (розділ «Конкурси»);
• індивідуальні заняття й консультації (розділ «Репетитори»);
• доступ до сучасної навчальної літератури (розділ «Підручники»);
• вільне замовлення необхідної літератури (розділ «Співробітництво»);
• добрий і довірливий тон спілкування (розділ «Голосування», «Гостьова книга»).

На щастя, замислитись про майбутнє ніколи не пізно!