Опрос
Чего Вы ждете от предстоящих выборов?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Добридень, любий відвідувач!

Тебе вітає перший у своєму роді Український Банк Рефератів. Будемо знайомі! Я – добрий і щедрий на інформацію сайт, який завжди радий поділитися з тобою, любий користувач, накопиченими коштовними знаннями (рубрика «Реферати»), чудовою колекцією української літератури (рубрика «Бібліотека»), можливістю напряму заказати необхідну літературу з різних дісциплин та переклади (рубрика «Співробітництво»), дуже коштовними, як на теперішній час, навчальними посібниками (рубрика «Підручники»), рідкісними ілюстраціями (рубрика «Ілюстрації). У мене є також досить повна добірка українських народних пісень із різних регіонів країни: думи, колядки, дитячі й весільні пісні, стрілецькі та церковні, пісні Поділля й Пряшівщини, щедрівки, романси, польки та багато інших добутків народної пісенної творчості.

Банк постійно поповнюється – новими надходженнями як книг, так і пісень, ілюстрацій, підручників. У мене в колекції є твори таких відомих майстрів слова, як Котляревський І. П., Франко Й. Я., Квітка-Основ'яненко Г. Ф., Шевченко Т. Г. й інших українських поетів і письменників. Не менш велика добірка рефератів, серед якої ти знайдеш необхідний тобі матеріал, легко орієнтуючись по темі – астрономія, маркетинг, медицина, культура, фізика, макро- і мікроекономіка, міжнародні стосунки тощо.

До речі, у мене ти можеш без зайвого клопоту замовити відсутню у тебе літературу – усе до твоїх послуг! Полюбляєш конкурси? Будь ласка – бери участь! Цінуєш індивідуальні заняття? До твоїх послуг професійні репетитори з різних предметів: мови (іспанської, італійської, англійської, німецької та інших), музика, фізика, математика, хімія – обирай! Форми для зворотнього зв'язку прості й зручні: тобі досить заповнити, наприклад, форму на репетиторські послуги, як вся інформація негайно надійде в каталог адміністратора сайту, що запропонує тобі необхідного репетитора. Так, я вмію прислухатися до думки користувачів, яких дуже ціную.

Навігація по сайту зрозуміла, легка й доступна. Тут кожний може взяти участь у кумедних голосуваннях або відправити запит на розміщення реклами. Думки про послуги сайту і його зміст відвідувачі залишають у Гостьовій книзі, де діляться один з одним враженнями. Також я можу відповісти на будь-яке твоє запитання. Питай! При бажанні ти і сам можеш брати участь у наповненні сайту, додавши свій реферат, щоб поділитися знаннями з іншими користувачами України. Я ціную дружбу й добре співробітництво! Ну, от – я багато чого розповів про себе. Тепер твоя черга, відвідувач.  Отже, хто ти? Давай знайомитись!